Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Koncert z okazji Dnia Kobiet "Kobietą być"

W dniu 08.03.2018 r. w Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu odbył się koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet pt. „Kobietą być” dedykowany mieszkankom powiatu wałbrzyskiego. 
Koncert zorganizowany został przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego, Wójta Gminy Walim, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Centrum Kultury i Sztuki w Walimiu. Koncert oficjalnie otworzył w imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski oraz w imieniu Wójta Gminy Walim Adama Hausmana, który z powodu choroby nie mógł przybyć na koncert- Artur Jarczok- Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu. . Panowie złożyli serdeczne życzenia zebranym Paniom oraz towarzyszącym im partnerom. Wśród obecnych gości byli m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Wałbrzyskiego Józef Piksa oraz Radny Powiatu Wałbrzyskiego Bogusław Uchmanowicz. Koncert był wspaniałą okazją do złożenia życzeń dla obecnej na sali Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Reginy Marciniak, z okazji jubileuszu 25-lecia pracy zawodowej. Podczas koncertu wystąpili wspaniali artyści: Barbara Droździńska, Aurelia Sobczak oraz Stanisław Górka. Na scenie można było usłyszeć utwory takie jak: „Być kobietą”, „Odrobina szczęścia”, „Towarzystwo przyjaźni męża z żoną”, „Czy pani Marta jest grzechu warta”. Repertuar przeplatany był dawką dobrego humoru, a artyści porwali publiczność do wspólnej zabawy. Po części artystycznej gości zaproszono na kieliszek wina a Paniom wręczono symbolicznego tulipana. Koncert upłynął w miłej i wesołej atmosferze.
 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500