Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

V turniej tenisa na wózkach w Szczawnie-Zdroju

W miniony weekend na kortach tenisowych w Szczawnie – Zdroju rozegrano V turniej tenisa na wózkach OTK GTM MOBILE CUP SZCZAWNO ZDRÓJ 2018. Imprezę od początku organizuje Dolnośląskie Stowarzyszenie Sportowców Niepełnosprawnych „Aktywni” z Wrocławia, przy wsparciu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego i Burmistrza Szczawna – Zdroju.

W turnieju wzięło udział 16 zawodników z całego kraju. „Pomagamy w organizacji tego turnieju już kilka lat. Jestem pod ogromnym wrażeniem siły i determinacji tych zawodników. Jest to niezwykle wymagająca kondycyjnie dyscyplina w przypadku osób w pełni sprawnych, a tutaj mamy zawodników o różnym stopniu niepełnosprawności, i oni muszą włożyć naprawdę ogrom pracy by tak sprawnie grać, poruszając się na wózkach. Gratuluję serdecznie wszystkim uczestnikom, bo każdy z nich jest dla nas zwycięzcą” – pokreślił Stanisław Janor, członek Zarządu Powiatu.
Poniżej wyniki rywalizacji:
Adam Kinowski turniej główny I miejsce IKS Spartakus Koźmin Wlkp.
Paweł Miętrkiewicz turniej główny II miejsce Klub Tenisowy Żary.
Marek Nitschke I miejsce turniej pocieszenia Klub Sportowy Warta Poznań .
Kamil Bukryn II miejsce turniej pocieszenia Integracyjny Klub Tenisa Płock.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500