Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Obchody dnia Strażaka w gminie Czarny Bór

Data opublikowania: .

15.05.2018 r. w miejscowości Borówno w gminie Czarny Bór odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka. W uroczystości uczestniczył Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura. Obchody rozpoczęły się objazdem wozów strażackich po wszystkich miejscowościach gminy, a następnie druhowie pod przewodnictwem prezesa gminnego OSP Franciszka Koczergi stawili się na uroczysty apel pod remizą w Borównie.

Prowadzący uroczystość prezes OSP Borówno Bartłomiej Mrozowski przywitał gości, a następnie wraz z prezesem gminnym wręczył statuetki zasłużonym strażakom oraz podziękowania dla władz samorządowych i sponsorów. "Wszystkim strażakom życzę pomyślności i bezpiecznych powrotów z akcji. Jest mi niezmiernie miło, że spotykamy się dzisiaj przy OSP w Borównie. Jest to jedna z jednostek, które w ubiegłym roku otrzymały dofinansowanie ze strony Powiatu Wałbrzyskiego na zakup wozu bojowego. Dzięki temu jednostka OSP w Borównie stała się lepiej przygotowana do różnych akcji ratowniczych i zwiększyła się jej mobilność. Dofinansowanie do zakupu pojazdu było możliwe dzięki staraniom Stanisława Janora - członka Zarządu Powiatu który mieszka tutaj, w Borównie i jest strażakiem w jednostce OSP Borówno" -powiedział starosta Jacek Cichura.

 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500