Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Sportowy sukces uczennic z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju

Data opublikowania: .

Dnia 14.12.2017 r. W Aqua-Zdroju odbyły się miedzyszkolne drużynowe zawody w tenisa stołowego dziewcząt. Gratulacje dla dwóch uczennic Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-|Curie w Szczawnie Zdroju. Justyna Woźniak oraz Joanna Dusza z klasy 3 med, po raz kolejny udowodniły swoje wysokie umiejętności i zdobyły II miejsce w czwartkowych zawodach.

Pomimo gorszego początku pokazały swoje duże doświadczenie  i charakter. Z meczu na mecz prezentowały sie coraz lepiej. Zachowując spokój, realizowały skrupulatnie założenia taktyczne. W grupie kolejno wygrywały z ZS 5 i 2 LO. W półfinale pokonały sportowe 4 LO, jednak w wielkim finale uległy 1 LO.  Wielkie brawa dla dziewczyn! Przypomnijmy sukcesy zawodniczek: 

2015 - III miejsce

2016 - I miejsce

2017 - II miejsce

Chłopcy mieli mniej szczęścia- udało sie wygrać tylko jeden mecz, co nie wystarczyło na wyjście z grupy. W starciach z trenującymi w klubach nie mieli większych szans. Opiekunem zawodników był Pan Leszek Mokrzycki. 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500