Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Wyjątkowy koncert adwentowy

Data opublikowania: .

Sens adwentu jest nierozerwalnie związany z uroczystością Narodzenia Pańskiego. Trzecia niedziela adwentu zwana jest niedzielą Gaudete - Radością. Kapłani przywdziewają różowe szaty liturgiczne aby podkreślić radość związaną z oczekiwaniem na przyjście Pana. Własnie z tego powodu trzecią niedzielę adwentu wybraliśmy na datę wyjątkowego koncertu, który w dniu dzisiejszym odbył się w kościele parafialnym p.w. Trójcy Świętej w Jedlinie-Zdroju.

Krzysztof Machowski - tenor, Ewa Mikulska - alt i Andrzej Mikulski - organy zaprezentowali wyjątkowy repertuar pieśni oratoryjnych i najpiękniejszych Ave Maria napisanych od średniowiecza po czasy współczesne. Dziękuję Państwu za obecność z nami podczas tego koncertu. Dziękuję Księdzu Proboszczowi Ryszardowi Urydze za gościnę i artystom za wspaniały występ. Organizatorem koncertu był Powiat Wałbrzyski Ziemia Wałbrzyska.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500