Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Mecz Międzynarodowy Polska - reszta Europy w zapasach kobiet

Data opublikowania: .

6 grudnia, w środę, o godzinie 17:00 w hali OSiR w Boguszowie-Gorcach przy ul. Olimpijskiej 1, rozegrany zostanie Mecz Międzynarodowy POLSKA vs reszta EUROPY w zapasach kobiet. Drużynę z Europy stanowić będą zawodniczki z Niemiec, Francji, Węgier, Chorwacji, Łotwy, Czech, Szwecji i Estonii, Polskę reprezentować będą zapaśniczki kadry narodowej juniorek i juniorek młodszych. 

Cała impreza odbędzie się podczas międzynarodowego zgrupowania - "EURO CAMP" w zapasach kobiet, które trwać będzie od poniedziałku 4 grudnia do piątku 8 grudnia. W tym czasie w hali OSiR trenować będzie kilka razy dziennie około 120 zawodniczek z 9 europejskich krajów. Zarówno na mecz, jak i na treningi - dla kibiców wstęp wolny! 


Dla wszystkich, którzy nie będą mogli dotrzeć na zapaśnicze pojedynki - przeprowadzona zostanie transmisja internetowa na żywo, dostępna na stronach internetowych: cbopen.pl oraz sportzona.pl.

Powiat Wałbrzyski partycypuje w kosztach organizacji meczu. 

plakat mecz2017 2 sredni

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500