Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Puchar Polski Kadetek w zapasach

Data opublikowania: .

Pierwszy weekend grudnia upłynie w Czarnym Borze pod znakiem zapasów - już po raz 12 odbędzie się tutaj międzynarodowy Turniej Czarny Bór Open w zapasach kobiet  W ramach imprezy odbywać się będzie jednocześnie Puchar Polski seniorek i Puchar Polski kadetek, a zapaśniczki rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych.

W piątek 1 grudnia, w hali sportowo - widowiskowej Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, od godziny 16:00 trwać będzie ważenie zawodniczek, a w sobotę turniej rozpocznie się  od uroczystego otwarcia zaplanowanego na godzinę 9.00. Następnie do samego wieczora na trzech matach będą toczyć się walki eliminacyjne. Niedzielny poranek 3 grudnia znowu rozpocznie się od pojedynków eliminacyjnych, a zaraz po nich odbędą się zmagania o brązowe i złote medale.

Na jeden z największych w Europie turniejów w zapasach kobiet swój przyjazd zapowiedziały ekipy z Białorusi, Niemiec, Francji, Węgier, Litwy, Włoch, Szwecji, Czech, Austrii, Łotwy, Estonii, Chorwacji i Ukrainy. Wszystko wskazuje na to, iż tym razem weźmie w nim udział podobna liczba zawodniczek jak w roku ubiegłym, gdy na czarnoborskich matach zmagało się ponad 300 zawodniczek, wśœród nich wiele medalistek MistrzostwŚwiata czy Europy.

Po raz kolejny uruchomimy transmisję video na żywo w Internecie, zatem imprezę będzie można oglądać z każdego miejsca na ziemi. Przekaz video będzie prowadzony z każdej z mat. Linki do transmisji video pojawią się na stronach internetowych cbopen.pl oraz sportzona.pl. 

Powiat Wałbrzyski partycypuje w kosztach organizacji turnieju.

 

plakatCBOPEN2017 sredni

 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500