Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Wernisaż wystawy fotografii „Dolny Śląsk. Dwa spojrzenia”

Data opublikowania: .

Zapraszamy na  wernisaż wystawy fotografii  „Dolny Śląsk. Dwa spojrzenia”, która jest wspólnym projektem artystycznym dwójki zaprzyjaźnionych ze sobą wałbrzyszan: Tomasza Góry oraz Marcina Jagiellicza. Wystawa ma na celu pokazanie uroków Dolnego Śląska.
Wernisaż odbędzie się 23.10.2017 (poniedziałek) o godzinie 18:00 w Galerii Pod Atlantami, Rynek 9, Wałbrzych. Wystawę będzie można oglądać do 23 listopada.

 

TOMASZ GÓRA. Urodzony w 1988 roku, mieszkaniec Wałbrzycha. Zawodowo zajmuje się grafiką. Fotografowaniem zajął się pod wpływem Marcina Jagiellicza. Poszukując nowych form wyrazu, podjął próbę połączenia dwóch pasji – do fotografowania i do pilotowania dronów, czego efektem są fotografie i filmy wykonywane z powietrza. Jego nagrania i zdjęcia publikowane były w Gazecie Wyborczej, Tygodniku Wałbrzyskim, na portalu Radio Wrocław, Doba.pl, WP.PL oraz w Faktach TVN.

MARCIN JAGIELLICZ. Urodzony w 1988 roku w Wałbrzychu. Mieszkaniec i wielbiciel tego miasta. Fotograf z pasji i zawodu, miłośnik gór – szczególnie Sudetów. Prezentowany na wystawie zestaw zdjęć powstawał w ciągu kilku lat. Jego fotografie publikowane były w National Geographic, Tygodniku Wałbrzyskim, WSSE Info, na portalu Radio Wrocław. 

wernisaz stronma

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500