Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w powiecie wałbrzyskim

Data opublikowania: .

Dzisiaj odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą agroturystykę w powiecie wałbrzyskim. Spotkanie wieńczące konkurs odbyło się w jednym z obiektów biorących udział w konkursie: Sowia Grapa w Rzeczce. W tym roku do konkursu przystąpiły 4 agroturystyki, zatem wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni.

Konkurs rozgrywany był w dwóch kategoriach. Pierwsza kategoria to najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym, druga- obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim. Zwycięzcą w pierwszej kategorii jako najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym została Agroturystyka Ptasi Śpiew w Grzędach, prowadzona przez Państwa Kędroniów. W drugiej kategorii zwyciężyli zajmując odpowiednio: 1 miejsce – Agroturystyka Sowia Grapa w Rzeczce, którego właścicielem jest Pani Magdalena Drag-Waga, 2 miejsce - Agroturystyka Misiówka w Borównie, prowadzana przez Państwa Filipeckich, 3 miejsce - Agroturystyka Anna i Jan Kaczanowscy z Grzęd. W imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego nagrody wręczyli wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski oraz członek zarządu Stanisław Janor. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ilość uczestników wzrośnie, tym bardziej, że wygraną są nie tylko nagrody rzeczowe ale również szeroka promocja zwycięskich obiektów.

 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500