Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

VII Festiwal Nordic Walking w Sokołowsku

Data opublikowania: .

Na starcie VII Festiwalu Nordic Walking w Sokołowsku w dniu 03 września, mimo mało sprzyjającej aury, stanęło ponad 150 uczestników, którzy mieli do przemierzenia dwa dystanse - 3 i 5 kilometrów po malowniczych trasach Gór Suchych. 
W tym roku, w marszu, wziął udział osobiście Pan Starosta Jacek Cichura i jak co roku pomysłodawca imprezy radny Powiatu wałbrzyskiego Andrzej Lipiński. Kibicowali radny Jarosław Buzerewicz i członek zarządu Stanisław Janor.


Festiwal cieszy się dużym uznaniem wśród uczestników – najstarsi zawodnicy przekroczyli siedemdziesiątkę a najmłodszy 7 miesięcy –w prawdzie pokonał trasę na ramionach mamy ale cieszy fakt, że i mali i duzi uczestniczą w wydarzeniach sportowych organizowanych przez Powiat wałbrzyski. Miło też widzieć na starcie zawodników, którzy towarzyszą nam od kilku edycji. 
Na mecie na zmęczonych wędrowców czekała kiełbasa z rusztu oraz grochówka ufundowana przez panów Leszka Surosza i Stanisława Skrzyniarza – właściciela firmy Sta-Pol z Mieroszowa. Grochówką częstowali Wicestarosta wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski i Radny Andrzej Lipiński. 
Każdy uczestnik marszu otrzymał pamiątkowy medal a większość wylosowała nagrodę rzeczową na loterii fantowej. 
Szczególne podziękowania należą się Pani Lidii Frąckowiak – sołtys Sokołowska i członkom Towarzystwa Rozwoju Sokołowska oraz mieszkańcom, bez których ta impreza nie miałaby takiego wymiaru. Dziękujemy!

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500