Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Biathlon dla każdego

Data opublikowania: .

W sobotę przy pięknej pogodzie na boisku sportowym w Witkowie w gminie Czarny Bór odbyła się impreza sportowa pod hasłem „Biathlon dla Każdego”. Organizatorami imprezy byli: Uczniowski Klub Narciarski „Trójgarb” Witków, Powiat Wałbrzyski oraz Polski Związek Biathlonu. Frekwencja dopisała i w zawodach wzięło udział ponad 120 zawodników od przedszkolaków po seniorów.

Imprezę otworzył Starosta Wałbrzyski Pan Jacek Cichura, który wyraził swoją radość z ogromnego zainteresowania zawodami i życzył wszystkim przede wszystkim dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały medale, puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Uroczystej dekoracji dokonali Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego Pan Stanisław Janor oraz zawodnik Kadry Narodowej PZB, wicemistrz świata juniorów w biathlonie letnim Pan Mateusz Janik.
„Bardzo się cieszę z tak dużego zainteresowania tą imprezą, nasza gmina słynie przecież z tradycji biathlonowych i stąd wywodzi się wielu utalentowanych zawodników tej dyscypliny. Organizację tej wspaniałej imprezy wziął na siebie lokalny klub UKN „Trójgarb” Witków, zrzeszający wokół siebie prawdziwych pasjonatów tego sportu, dlatego jak tylko Pani Prezes Agnieszka Wtorek wraz z radnym Panem Dariuszem Malinowskim zwrócili się do mnie o wsparcie w organizacji tych zawodów, to od razu podjąłem działania zmierzające do włączenia się Powiatu Wałbrzyskiego w organizację tej imprezy w ramach kalendarza powiatowych imprez kulturalno – sportowych” – powiedział Stanisław Janor, Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.


Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500