Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Dziękujemy Służbom Zatrudnienia

Data opublikowania: .

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego w osobach: wicestarostów Krzysztofa Kwiatkowskiego – i Mirosława Potapowicza oraz Członka Zarządu Stanisława Janora na ręce Pani Marzeny Radochońskiej, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu, złożył podziękowania dla całego zespołu za zaangażowanie i trud wkładany w wykonywanie codziennych obowiązków, rozwój regionalnego rynku pracy oraz życzył satysfakcji z pracy zawodowej, sukcesów i kolejnych cennych inicjatyw na rzecz społeczności Ziemi Wałbrzyskiej.

Dziękujemy za każdy dzień waszej pracy. Cieszy mnie, że Pani Dyrektor Marzena Radochońska kieruje grupą kompetentnych, wykwalifikowanych i pracowitych ludzi. Życzę Państwu poczucia, że wykonywane przez was zadania maja wyjątkową wartość społeczną a przede wszystkim życzę przyjaznych współpracowników bo atmosfera w pracy jest najważniejsza.- powiedział wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski.

Okazją do podziękowań i życzeń był obchodzony 27 stycznia Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia - święto wprowadzone do polskiego kalendarza świąt zawodowych ustawą z 16 grudnia 2010 r.  na wniosek ówczesnego ministra pracy i polityki społecznej.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500