Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Poprawiamy bezpieczeństwo w Powiecie

Data opublikowania: .

Jesień w pełni, zima zbliża się milowymi krokami a prace budowlane i remontowe na terenie powiatu nie słabną.

W dniu 04 listopada Zarząd Powiatu wałbrzyskiego dokonał odbioru inwestycji na terenie gminy Głuszyca w miejscowości Kolce. Przebudowie poddany został kolejny obiekt mostowy i droga powiatowa na odcinku ok 2 km. Koszty inwestycji były znaczne – remont mostu pochłonął 407 144 zł, natomiast remontowany odcinek drogi 267 927 zł. Inwestycję w całości sfinansowano ze środków własnych Powiatu Wałbrzyskiego.

 Modernizacja pozwoli na podniesienie poziomu bezpieczeństwa i ułatwi dojazd do jednej z największych atrakcji turystycznych na naszym terenie do Kompleksu „Osówka”. Ma to ogromne znaczenie dla ruchu turystycznego ale również dla samych mieszkańców – mówi Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski.

 Prace komisji obserwowała wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Wałbrzyskiego, Pani Grażyna Owczarek, która jest żywo zainteresowana tematyka inwestycji w Powiecie przyczyniającej się do rozwoju i gmin i samego powiatu.

 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500