Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

VI Festiwal Nordic Walking za nami

Data opublikowania: .

Już po raz szósty miłośnicy nordyckiego spaceru spotkali się w "śląskim Davos" na Festiwalu Nordic Walking Ziemi Wałbrzyskiej 2016. Do udziału w marszu zgłosiło się ponad 200 uczestników w różnym przedziale wiekowym. Dwie najstarsze Panie miały po kolejno: 85 i 82 lata, a najmłodsi pokonali trasę na plecach rodziców :) Pojawili sie uczestnicy nawet z Lęborka! Spacerowicze mieli do pokonania dwa dystanse: na 3 i na 5 kilometrów. Na mecie czekały medale i nagrody ufundowane przez Powiat Wałbrzyski. 


Marsz otwierali Starostwie Powiatu Wałbrzyskiego, Panowie Jacek Cichura i Krzysztof Kwiatkowski.
Gminę Głuszyca reprezentował Wiceburmistrz Pan Grzegorz Szymański a na czele marszu na krótszym dystansie stanął Radny Powiatu Wałbrzyskiego Pan Andrzej Lipiński. 
Cieszymy się, że ta cykliczna impreza gromadzi coraz więcej uczestników.
Festiwal, jak co roku zorganizowany był wspólnie z Sołectwem Sokołowsko i Towarzystwem Rozwoju Sokołowska. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Pani Sołtys Lidii Frąckowiak za jej niegasnące zaangażowanie na rzecz rozwoju i promocji miejscowości i ogromną pomoc okazaną przy organizacji imprezy.

 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500