Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Nowy sprzęt dla "Herosów" z Czarnego Boru dzięki budżetowi partycypacyjnemu

Data opublikowania: .

Kolejny zwycięski projekt Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego rozstrzygnięty. Projekt Uczniowskiego Ludowego Zapaśniczego Klubu Sportowego " Heros" otrzymał największą liczbę głosów mieszkańców - 106. Wnioskodawcy postawili na uzupełnienie zaplecza klubu i kwotę 12 690 zł. przeznaczyli na zakup maty zapaśniczej. W dniu wczorajszym - 25 lipca 2016r., Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego przekazał matę na ręce Prezesa ULZKS " Heros". 


- Gratulujemy zwycięstwa w ogłoszonym przez nas konkursie pomysłodawcom . Budżet Partycypacyjny ma na celu wskazanie zadań do realizacji, które są najważniejsze z punktu widzenia mieszkańców. W gminie Czarny Bór mieszkańcy zdecydowali, że należy stawiać na rozwój sportu i dać młodym ludziom szansę na rozwój ich pasji i zainteresowań. Czarny Bór to najbardziej usportowiona gmina Powiatu wałbrzyskiego a sportowcy stąd osiągają wysokie wyniki tak na arenie polskiej jak i międzynarodowej. Cieszymy się, że środki z budżetu partycypacyjnego zostaja właściwie zainwestowane. Życzymy sportowcom dalszych sukcesów na nowej macie - mówi Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski.

http://www.dami.walbrzych.pl/sport-3/item/14750-nowy-sprzet-sportowy-dla-ulks-heros-czarny-bor

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500