Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

I Powiatowy Sejmik Regionalistów - Dzień II

Data opublikowania: .

Drugi dzień I Powiatowego Sejmiku Regionalistów odbył sie w Centrum Turystyczno - Muzealnym Włodarz. Regionaliści Ziemi wałbrzyskiej zwiedzali pozdiemia Włodarza. Wymieniali się doświadczeniami a w trakcie spotkania poznawaliśmy się nawzajem od nowa. Odkryły się niesamowite talenty, bardziej znane w kraju niż w naszym regionie np, Pan Henryk Janas - metalopastyk z Głuszycy. Artysta wszechstronnie uzdolniony, wykonał insygnia dla polskiego Senatu. Pan Henryk planuje swój wernisaż 25 września 2016r., w Centrum Kultury MBP w Głuszycy - będziemy o wydarzeniu przypominać ale już wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy. 
Nasi eksploratorzy robia karierę nie tylko w kraju ale i za granicą - Pan Marcin Kozłowski wspólpracował z telewizją Discovery z USA przy filmie o tajemnicach złotego pociągu i Riese. https://vimeo.com/139188174 - film dostepny niesty w angielskiej wersji językowej. Wszyscu uczestnicy I Sejmiku doszli do wniosku, że wydarzenie powinno się na trwałe wpisać w kalendarz imprez powiatowych i mamy zapewnienie od Zarządu Powiatu, że w przyszłym roku na pewno odbędzie się Sejmik Regionalistów nr II. Dziękujemy wszystkim gościom za udział, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Dolnośląskiego za wsparcie finansowe i zapraszamy za rok :)

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500