Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Festiwal Ognia (DSK) podczas Festiwalu Zupy w Jedlinie-Zdrój

Data opublikowania: .

Festiwal Zupy w Jedlinie Zdroju to już tradycja. W ubiegłą niedzielę odbył się on po raz 14. 
W konkursie na najlepszą zupę wystartowały aż 24 ekipy, przy czym było dużo zabawy i atrakcji. Po raz pierwszy udział wzięła drużyna ze Starych Bogaczowic, która przygotowała "Zupę z jajem". Nie zajęli oni pierwszego miejsca, jednak o tej zupie było głośno wśród obecnych. Zupy oceniała komisja w 3 osobowym składzie: Kazimierz Chrapek, Maria Drapich i Barbara Szeligowska.
W ramach projektu Dolnośląska Stolica Kultury, którą w tym roku jest Powiat Wałbrzyski, w programie festiwalu można było zobaczyć występy greckiego zespołu MYTHOS wraz z zespołem tanecznym SIRTAKI, a najbardziej wytrwali doczekali do występu zaprezentowanego przez Teatr Ognia IMPULS.
Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego w pełnym składzie uczestniczył w tym wydarzeniu, w związku z czym serdecznie gratulujemy i dziękujemy Burmistrzowi za gościnę, a także udaną współpracę w realizacji imprezy.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500