Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Sowiogórski Muflon

Data opublikowania: .

Koło Łowieckie „TROP” z Głuszycy wraz z parafią pw. Chrystusa Króla w Głuszycy zorganizowali po raz drugi festyn myśliwski pn. Sowiogórski Muflon.
Na wydarzenie to przyjechali przedstawiciele kół łowieckich z całego regionu, mieszkańcy Głuszycy, jak również zaproszeni goście, wśród których byli min. Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura, Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski oraz Prezes PSL w Wałbrzychu Piotr Zimnicki.


Po mszy Św. Hubertowskiej, która odbyła się 26 czerwca o godzinie 12: 00, rozpoczął się festyn, podczas którego nie brakowało atrakcji. Odbyło się prezentowanie sztandarów wszystkich obecnych kół łowieckich, występ min. czeskiej kapeli myśliwskiej „Kvarteto Eustach”, jak również wielu innych wykonawców. Miał też miejsce pokaz psów myśliwskich, który wzbudził duże zainteresowanie obecnych no i oczywiście degustacja potraw myśliwskich. Wszystko to na terenie parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy. Już dziś wiedząc, że festyn myśliwski odbędzie się również w przyszłym roku serdecznie zapraszamy.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500