Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

"Einsztein miał rację!"

Data opublikowania: .

Budżet Partycypacyjny Powiatu Wałbrzyskiego
"Einsztein miał rację!" pod takim hasłem powstał z inicjatywy Rodziców uczniów Publiczej Szkoły Podstawowej w Szczawnie Zdroju Uniwerek dla Dzieci zoragnizowany w ramach zwycieskiego zadania I Edycji Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego. W dniu dzisiejszym 22 czerwca 2016r., Wiecestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Pan Krzysztof Kwiatkowski i Dyrektor PSP w Szczawnie Zdroju Pani Sylwia Kotarba oficjalnie otworzyli zajęcia naukowe dla dzieci poprowadzone przez Pana Rafała Łęckiego.

Na trudne pytania: Ile waży powietrze? Co wciągnęło jajko do butelki? Czy worek na śmieci może latać? Jak zbudować kolejkę górską na powietrze? - Dzieci ze Szkoły w Szczawnie Zdroju dziś znalazły odpowiedź. Pan Wicestarosta podziękował w imieniu Zarządu Powiatu i Radnych Powiatu Wałbrzyskiego, których reprezentowała Pani Ewa Woźniak, Dyrekcji i rodzicom - Paniom : Monice Janus, Magdalenie Kwiatkowskiej, Dorocie Wołoszyn- Pusławskiej i Agnieszce Pisarskiej za zaangażowanie w przygotowanie projektu. Uczniom życzył bezpiecznych wakacji i wykorzystania zdobytej w szkole wiedzy w życiu codziennym.Poza zajęciami z wykładowcami akademickimi szkoła otrzyma 2 tablice multimedialne wraz z osprzętem. Wartośc projektu to 15 015, 00 zł.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500