Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

I Powiatowy Sejmik Regionalistów "Tajemnicza Ziemia Wałbrzyska"

Data opublikowania: .

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego serdecznie zaprasza wszystkich Państwa na I Powiatowy Sejmik Regionalistów „ Tajemnicza Ziemia Wałbrzyska” w dniach 01 – 02 lipca 2016r.

1 lipca zapraszamy do gościnnej gminy Głuszyca gdzie w Centrum Kultury MBP rozpocznie się o godz. 10.00 konferencja regionalistyczna z udziałem największych nazwisk zajmujących się tematyką regionalistyczną. Planowany jest występ Chóru Renoma z Głuszycy, wystawy, prelekcje i prezentacje. Konferencja prowadzona przez Panią Renatę Nowicką Dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej „ Biblioteka pod Atlantami”.

02 lipca zapraszamy w plener do Centrum Turystyczno – Muzealnego Włodarz gdzie planowane jest odkopanie wejścia do nowej sztolni, kino plenerowe, panele dyskusyjne z eksploratorami, pokazy wykorzystania sprzętu do eksploracji : georadarów, wykrywaczy metali itp. W programie V Zjazd Eksploratorów. Zapraszamy serdecznie od godz.12.00.

Plakat wydarzenia I Sejmik Regionalistów Powiatu Wałbrzyskiego

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500