Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Bum budowlany w Powiecie wałbrzyskim zbliża się do półmetka.

Data opublikowania: .

Od początku roku teren Powiatu wałbrzyskiego zamienił się w wielki plac budowy. Szczególnie intensywne prace trwają na drogach powiatowych. Remontom i przebudowie poddanych zostanie łącznie 24 km i trwają działania mające na celu pozyskanie kolejnych środków na dalsze prace.

We wszystkich gminach Powiatu wałbrzyskiego została już zrealizowana część inwestycji a wykonawcy uwijają się jak w ukropie na pozostałych odcinkach aby zdążyć przed wakacjami.

Celem Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego jest aby większość prac na drogach publicznych została zakończona przed okresem wzmożonego ruchu turystycznego aby mieszczańscy i turyści odwiedzający nasz piękny region mogli korzystać z bezpiecznych dróg powiatowych – mówi Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski. Jeszcze raz w imieniu zarządu Powiatu proszę Państwa o wyrozumiałość i przepraszam za wszystkie utrudnienia. Zmieniamy Powiat dla Państwa – dodaje Wicestarosta.

 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500