Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Święto Nauczyciela.

Data opublikowania: .

Wczoraj, 12 października 2015 Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura uczestniczył na zaproszenie Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w ” Dniu Edukacji Narodowej” zorganizowanym w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju.

 

Podczas uroczystości wręczono Złoty i Srebrny Krzyż Zasługi, Złote, Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę oraz Medale Komisji Edukacji Narodowej dla najbardziej zasłużonych nauczycieli regionu wałbrzyskiego. Starosta Wałbrzyski Pan Jacek Cichura mówi: „Nauczycieli, którzy zasługują na nagrody jest bardzo wielu. Dzisiejsza okoliczność to czas refleksji nad trudem pracy nie tylko nauczycieli, ale i wszystkich pracowników oświaty, którzy przyczyniają się do tego by nasi uczniowie mieli jak najlepsze warunki do poszerzania wiedzy. Życzę więc wszystkim nauczycielom satysfakcji z pracy a przede wszystkim zadowolenia z każdego uśmiechu dziecka…”. Uroczystość uświetnił występ chóru uczennic z Prywatnego Gimnazjum i Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500