Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Witaj szkoło! Inauguracja nowego roku szkolnego w placówce w Szczawnie Zdroju

Data opublikowania: .

Koniec wakacji. Tak - to już dzisiaj. 1 września w Zespole Szkół im. Marii Sklodowskiej -Curie w Szczawnie Zdroju uczniowie i nauczyciele uroczyście powitali nowy rok szkolny i nowych kolegów. Nie tylko tych z klas pierwszych. Od dziś Powiat Wałbrzyski jest organem prowadzącym dla Zespołu Szkół w Głuszycy a szkoła swoją nową siedzibę znalazła właśnie w Szczawnie Zdroju.

 


Otuchy uczniom i nauczycielom dodawał Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego - Pan Krzysztof Kwiatkowski, który przedstawił nowego dyrektora Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej - Curie Pana Piotra Kubickiego. Powitał Dyrekcję, nauczycieli i młodzież obu placówek życząc Nauczycielom " samych satysfakcjonujących chwil w pracy zawodowej, spokoju, wyrozumiałości i wytrwałości. Uczniom natomiast życzę aby nadchodzące miesiące były nie tylko okresem wytężonej pracy ale również czasem radości, zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych w przyszłym życiu zawodowym, nowych przyjaźni i szans, które spożytkujecie najlepiej jak tylko można   - w co głęboko wierze. " Życzenia na nowy rok pracy dla pracowników i uczniów złożyła również radna Powiatu Wałbrzyskiego Pani Dorota Piotrzkowska.
Pan Piotr Kubicki - dyrektor Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej - Curie podziękował za trud i zaangażowanie oraz udzielone wsparcie Pani Ilonie Mróz- pełniącej obowiązki dyrektora. Dziękował również przedstawicielom Powiatu. W okresie wakacji w placówce prowadzone były intensywne prace remontowe. Szkoła ma nowe łazienki, wyremontowane alejki i miejsce na własną salę gimnastyczną.
Przyłączamy się do życzeń - pamiętajcie - czasy szkoły to najlepszy okres w życiu :)

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500