Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Spotkanie partnerskie w Nechanicach

Data opublikowania: .

W ramach współpracy międzynarodowej i na zaproszenie Starosty Nechanic przedstawiciele Starostwa Powiatowego uczestniczyli w " Pożegnaniu wakacji" w TUNE k/Nechanic.

 

Impreza zgromadziła setki uczestników. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji : wystawa sprzętu wojskowego, przejażdżki  wozami bojowymi a dla najmłodszych kąpiel w pianie.
Spotkanie włodarzy dwóch zaprzyjaźnionych powiatów było okazją do nawiązania kolejnych kontaktów i kolejnych tematów do realizacji.
" Planujemy zacieśniać współpracę z naszymi partnerami zza miedzy aby ożywiać ruch turystyczny w naszym regionie. " - mówi Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Pan Krzysztof Kwiatkowski. " Chcemy pokazać turystom z Czech, że warto odwiedzić Ziemię wałbrzyską, że mamy ofertę na każdą porę roku i dla każdego turysty"
W ramach planowanego na październik Turnieju Miast i Gmin Powiatu Wałbrzyskiego planowany jest mecz towarzyski w piłkę nożną : Powiat Wałbrzyski kontra  Powiat Nechanice.  Już dziś zapraszamy serdecznie!!!

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500