Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Komunikat

Data opublikowania: .

Szanowni Państwo, 

⚠️ Ważne! W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju, w trosce o nasze bezpieczeństwo, apelujemy o ograniczenie osobistych wizyt w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu, a w miarę możliwości załatwienie spraw drogą elektroniczną lub przez telefon.

Natomiast osoby oczekujące na załatwienie sprawy prosimy, aby zachowały odpowiednią odległość - ok. 1 m od innych osób oczekujących.

 

ℹ️ Wykaz bezpośrednich numerów telefonu do naszych Wydziałów znajduje się na stronie internetowej:
➡️ https://bit.ly/2IHnoiB

⚠️ Przestrzeganie zaleceń - unikanie dużych skupisk ludzkich, w miarę możliwości - pozostanie w domach, ograniczenie kontaktów towarzyskich, zachowanie zasad higieny - zmniejszy ryzyko zarażenia wirusem SARS-CoV-2. Pamiętajmy, aby czas wolny od zajęć dydaktycznych nie stanowił pretekstu do zintensyfikowania kontaktów towarzyskich.

Liczymy, że dzięki Wspólnemu odpowiedzialnemu zachowaniu uda się pokonać tego trudnego przeciwnika!

ℹ️ Zalecenia, procedury, komunikaty m.in. dla punktów usługowych, zakładów pracy, szkół, hoteli, nowe akty prawne dotyczące koronawirusa Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Wałbrzychu:
➡️ https://psse-walbrzych.pl/

ℹ️ Pomocne informacje (lista szpitali zakaźnych w Polsce, informacje dla rodziców dot. zasiłku opiekuńczego, informacje dla podróżujących, dla przedsiębiorców, mapa zakażeń koronawirusem i inne:
➡️ https://www.gov.pl/web/koronawirus

⚠️ Prosimy o stosowanie się do zaleceń. Przypominamy, że w nawiązaniu do zaleceń Premiera RP i Wojewody Dolnośląskiego - Starosta Wałbrzyski - Krzysztof Kwiatkowski wydał zalecenia w/s postępowań dla zminimalizowania zagrożeń dla zdrowia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2

Zalecenia Starosty:
➡️ https://bit.ly/2W44xWK

Prosimy o rozsądne zachowanie i potraktowanie poważnie ograniczeń wynikających z kwarantanny. Nie chodzi o panikę, ale o ostrożność i nasze bezpieczeństwo.

⚠️ Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższych!

〽️ Zagrożenie zakażeniem się koronawirusem możemy zminimalizować!

📣 Pokażmy swoim działaniem dobry przykład!

ℹ️ Podejrzewasz zakażenie koronawirusem?
➡️ Infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia udziela informacji o postępowaniu w takiej sytuacji: tel. 800 190 590

#koronawirus #ziemiawałbrzyska #powiatwałbrzyski

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500