Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Szczawno Zdrój otrzymało z Budżetu Obywatelskiego 15 tys. złotych

Data opublikowania: .

W niedzielę odbyło się przekazanie dofinansowania w wysokości 15 tys. zł., które otrzymało Stowarzyszenie Miejski Klub Sportowy w Szczawnie Zdroju od Powiatu Wałbrzyskiego w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2019.

 Dzieci i młodzież z przedszkola miejskiego i miejskiej szkoły podstawowej w Szczawnie Zdroju w wieku od 3 do 14 lat od teraz będą wraz z rodzinami wspólnie spędzać czas na świeżym powietrzu poprzez aktywną integrację. Na terenie szkoły i przedszkola stworzono strefę gier chodnikowych (chińczyka, szachy, klasy kolorowe), które można wykorzystać do zabaw oraz organizację rodzinnej gry miejskiej. Dzięki niej wszyscy zespołowo spędzą miło czas oraz poszerza swoją wiedze dotyczącą miasta. Dodatkowo dla najmłodszych zorganizowano konkurs plastyczny i fotograficzny pn. „Tak najchętniej spędzam czas z rodziną”.

Wczoraj plac przy szkole wizytował Pan Bogusław Uchmanowicz, członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego, który był zadowolony z działania na rzecz rozwoju najmłodszych mieszkańców ziemi wałbrzyskiej. Wśród gości pojawił się również Pan Michał Broda, przewodniczący Rady Miejskiej gminy Szczawno-Zdrój, a specjalnego torta z tej okazji upiekła Pani Agnieszka Pisarska, członek Rady Miejskiej gminy Szczawno-Zdrój.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500