Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Witaj Szkoło !!!

Data opublikowania: .

Po wakacyjnej przerwie, w poniedziałek 2 września, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Walimiu odbyła się Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020.

 W uroczystościach wzięli udział m.in. Pani Izabela Katarzyna Mrzygłocka - poseł na Sejm, Pan Krzysztof Kwiatkowski - Starosta Wałbrzyski, Pan Adam Hausman – wójt Gminy Walim radni powiatowi i gminni oraz zaproszeni goście. Pani poseł życzyła najmłodszym odkrywania nowej wiedzy i poznania nowych przyjaciół. Pan Starosta przekazywał dobre rady uczniom, aby każdy dzień w szkole zaczynały od uśmiechu, jak również żeby młodzież miała świadomość, że w szkole rodzą się pierwsze sukcesy, ale i porażki. Pan Wójt podkreślał że szkoła w Walimiu jest jedną z najlepszych szkół w Powiecie Wałbrzyskim, a od środy na uczniów będzie czekać niezwykła niespodzianka. Wysłużony 18-letni Jelcz idzie na emeryturę, a na uczniów będzie czekać nowy gimbus zakupiony za ponad 700 tys. zł. ze środków gminy Walim.

My również życzymy wytrwałości, samych piątek i podpowiadamy, że za 10 miesięcy będą znowu wakacje !!!

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500