Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Ruszyła Kampania Powiatowa - "Jednym Głosem"

Data opublikowania: .

Kampania wizerunkowa "JEDNYM GŁOSEM" jest spójną koncepcją promocji oświaty i pieczy zastępczej w powiecie wałbrzyskim i skierowana jest do mieszkańców powiatu.

Starostwo Powiatowe rozpoczyna w dniu dzisiejszym kampanię społeczno-informacyjną poświęconą budowaniu pozytywnej świadomości społeczeństwa na temat spektrum autyzmu. Celem kampanii, jest uświadomienie szerokiej grupie odbiorców, jak wielki wpływ ma nasza wiedza na funkcjonowanie dziecka i dorosłego z autyzmem. Chcemy pokazać społeczeństwu, jak wygląda codzienność osoby, która zmaga się z tym problemem oraz jak można uzyskać znacząca poprawę funkcjonowania dotkniętym nimi osób. 

Już dzisiaj nasi pracownicy rozwiesili w kilkunastu punktach naszego powiatu banery, które informują o  kampanii  "JEDNYM GŁOSEM".

12

Banery zawierają informację, gdzie można dowiedzieć się o szczegółach kampanii, o aktywizacji osób, które wahają się czy mogą zostać rodzicami zastępczymi oraz zwiększeniu świadomości wśród mieszkańców powiatu.

22

Nie zabrakło dużej tablicy przed budynkiem Starostwa przy Al. Wyzwolenia 24 w Wałbrzychu.

31

Szczegóły kampanii znajdziecie w prezentacji znajdującej sie poniżej:

 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500