Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

W Boguszowie-Gorcach odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Data opublikowania: .

W dniu dzisiejszym odbył się” I Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej”. Zapraszamy na fotorelacje

 

To nowość - dotąd nie było takiego konkursu dla najmłodszych w Powiecie Wałbrzyskim. Podczas finału zaprezentowało się dziesięciu wykonawców w wieku od 6 do 19 lat.

W finale w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury w Boguszowie Gorcach pojawiło się sporo rodziców i uczniów z terenu Powiatu Wałbrzyskiego. Wśród publiczności zasiedli również Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Iwona Frankowska oraz Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego Mirosław Potapowicz. Uczestnicy konkursu przy aplauzie publiczności śpiewali znane i lubiane piosenki z repertuaru m.in. 2+1, Bajmu czy Sarsy. Jak podkreślał przewodniczący jury pan Mieczysław Noskowiak, każdy z uczestników mógł poczuć się zwycięzcą i ciężko było wybrać pierwszą trójkę laureatów.

Po długich i burzliwych obradach Jury przyznało I miejsce w kategorii od 6 do 13 lat dla najmłodszej uczestniczki konkursu Anieli Wieczorek, która oprócz pięknej statuetki otrzymała nagrodę specjalną jaką jest występ na scenie podczas „Dnia Rodzicielstwa Zastępczego”, który odbędzie się w dn. dziewiątego czerwca w Sokołowsku, a którego współorganizatorem jest również Powiat Wałbrzyski. Laureatką II miejsca jest Maja Lewek, a najniższe stopień podium zajęła Nikola Gawlikowska.

W kategorii od 14 do 19 lat jak podkreślało jury było jeszcze trudniej wyłonić zwycięzcę.

Zwycięzcą była Natalia Filipecka, II miejsce zajęła Natalia Linowska, a III miejsce Justyna Gołębiowska. Odbyło się również głosowanie wśród publiczności i tę „najmilszą” nagrodę otrzymała Natalia Linowska. Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom Gratulujemy !!!

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500