Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Impreza z cyklu "Biathlon dla Każdego" zawita do Witkowa

Data opublikowania: .

Polski Związek Biathlonu zaprasza do zabawy poprzez sport przy okazji promując swoją dyscyplinę i zachęca wszystkich do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Zawody „Biathlon Dla Każdego” w 2019 roku odwiedzą  czternaście miejscowości, a najbliższe wydarzenie z tego cyklu już w sobotę w Witkowie. Do udziału w tym wydarzeniu zachęca Starostwo Powiatowe z siedzibą w Wałbrzychu.

miejsce: boisko sportowe obok Centrum Kultury.

terminarz:

godz. 9:00 - zapisy i weryfikacja zgłoszonych zawodników,

godz. 11:00 – start do pierwszego biegu,

ok. godz. 14:00 – zakończenie zawodów i wręczenie nagród.

Impreza ma charakter otwarty, a udział w zawodach jest bezpłatny. Zapisywać można się elektronicznie, jak również w dniu zawodów. Wystartować może każdy bez względu na wiek! 

Biathlon Dla Każdego” to połączenie biegu przełajowego na średnim dystansie (dla najstarszych kategorii jest to 1500m) ze strzelaniem z broni laserowej. Uczestnicy rywalizują na zasadach podobnych jak w biathlonowym sprincie – startują w 30-sekundowych interwałach, pokonują trzy rundy biegowe, zaliczają dwa strzelania. Różnica jest taka, że obie próby strzeleckie wykonują w postawie leżąc, a za każde pudło otrzymują 20 sekund kary. Pewnym novum tegorocznego cyklu będzie klasyfikacja rodzinna. Na zwycięzców „Family Cup” czekają niezwykle atrakcyjne nagrody takie jak samochód na weekend z pełnym bakiem czy też weekendowy pobyt dla rodziny w ośrodku agroturystycznym w Kotlinie Kłodzkiej.

plakat 1sr

 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500