Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Zwierzęta potrzebują naszej pomocy

Data opublikowania: .

Dzisiaj miał finał zbiórki karmy dla podopiecznych Na Pomoc Zwierzętom z Boguszowa – Gorc, prowadzoną przez Joannę Sobinę oraz Mirosława Ciułkowskiego. Około pół tony karmy udało się zebrać w punktach zbiórki w: Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu, Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz SOSW w Nowym Siodle. Ponadto do akcji przyłączyła się Pani Agnieszka Węgrzyn, która zorganizowała zbiórkę w Monachium oraz Wałbrzyskie Morsy i okolice.W imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Iwona Frankowska uczestniczyła w przekazaniu karmy dla zwierząt. „Bardzo się cieszę, że udało się zebrać tak dużą ilość żywności dla zwierząt.

Zima jest dla nich bardzo trudnym czasem. Tutaj w fundacji każda forma wsparcia jest bardzo ważna. Większość zwierząt jest w stanie ciężkim, wymagającym całodobowej opieki a właściciele fundacji zdani są sami na siebie i uzależnieni od pomocy darczyńców. W imieniu swoim oraz Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę, za okazane serce”- powiedziała Wicestarosta.

na www 002

na www 001

 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500