Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze

Data opublikowania: .

11 maja br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czarnym Borze odbyły się uroczyste obchody Powiatowego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Współorganizatorami imprezy była Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka pod Atlantami" w Wałbrzychu oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Wałbrzychu.

Wszystkim bibliotekarzom złożono życzenia i gratulacje, a najbardziej zasłużonym wręczono wyróżnienia i nagrody. Wśród zaproszonych wielu gości byli m.in.: Posłanka na Sejm P. Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego P. Krzysztof Kwiatkowski i Wójt gminy Adam Górecki.

Prelegenci życzyli wszystkim pracownikom bibliotek i czytelni dużo satysfakcji z wykonywanej pracy, wytrwałości a także by książka, która jest atrybutem pracy bibliotekarzy zwiększała stale liczbę swoich zwolenników. Uroczystość uświetnił występ lokalnego zespołu muzycznego "REKT".

Na zakończenie części oficjalnej organizatorzy zaproponowali zwiedzanie Centrum Kulturalno-Bibliotecznego oraz poczęstunek serwowany w otoczeniu książek.

Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (1)   Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (2)  

Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (3)   Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (4)   

Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (5)   Powiatowy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Czarnym Borze (6)


z   

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500