Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Anioły Hospicjum rozdane

Data opublikowania: .

W dniu 04.10.2018 r. Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura oraz Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski uczestniczyli w gali wręczenia Aniołów Hospicjum, zorganizowanej przez Zarząd Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu. Na Zamku Książ w Sali Maksymiliana dziękowano darczyńcom za nieocenione wsparcie, pomoc finansową , wrażliwość i otwarte serca na potrzeby innych.

Podczas uroczystości nie zabrakło momentów, które ściskają gardło- jak przedstawiony wiersz, 19-letniego Pawła, pacjenta hospicjum, który niestety już odszedł. 
Anioły są wręczane osobom prywatnym, przedsiębiorcom, przedstawicielom władz oraz mediom, które zawsze uczestniczą w inicjatywach i uroczystościach organizowanych przez Hospicjum. „Anioł Hospicjum” to jedno z ważniejszych wyróżnień jakie otrzymał Powiat Wałbrzyski. Statuetkę z rąk Pani Prezes Renaty Wierzbickiej odebrał Starosta Jacek Cichura. Dziękując za ten piękny gest, apelujemy do Państwa: Pomagajmy. Nawet niewielki gest z naszej strony, może sprawić, że na twarzy innej osoby pojawi się, choć przez chwilę uśmiech.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500