Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Kolejne drogi powiatowe z nową nawierzchnią

Data opublikowania: .

W dniu 15 czerwca 2018 r. zakończono proces odbioru robót remontowych na następujących odcinkach dróg powiatowych: w Jugowicach na ul. Górnej w kierunku kompleksu Włodarz położono nową nawierzchnię na odcinku 3,2 km, natomiast na drodze prowadzącej od Zagórza Śląskiego przez Michałkową do Glinna położono 4,6 km nowej nawierzchni w 4 odcinkach. Koszty inwestycji wyniosły nieco ponad 1 mln 359 tys. zł.


„Zakończyliśmy remonty kolejnych odcinków dróg powiatowych. Na dzień dzisiejszy turyści mogą z każdej strony dojechać na Włodarz poruszając się bezpiecznie i komfortowo po nowych drogach. Konsekwentnie od 4 lat realizujemy program modernizacji dróg powiatowych. W tym roku mamy już wyremontowane prawie 8 km z zaplanowanych na ten rok 22 km, a naszą kadencję planujemy zakończyć łącznie 100 km nowych nawierzchni na drogach powiatowych” – powiedział Krzysztof Kwiatkowski, Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500