Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta logo UE rgb 2

Zespół Szkół w Szczawnie-Zdroju obecny na Dniach Szczawna-Zdroju

Data opublikowania: .

W tegorocznych obchodach Dni Szczawna-Zdroju zaprezentował się Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie. Uczniowie i pracownicy starannie przygotowali się do zaakcentowania obowiązującego leit motivu święta Szczawna- Zdroju, jakim były klimaty retro.

Członkini zarządu TMSZ Łucja Śmigielska uszyła kilkanaście strojów z lat 20. i 30. XX wieku, które pięknie prezentowały się na uczennicach i uczniach z klasy I LO artystycznej. Młodzież ubrana w te epokowe stroje, przeszła w paradzie inicjującej Dni Szczawna-Zdroju 2018. W sobotę uczniowie klas artystycznych wystawili w Hali Spacerowej swoje prace graficzne , malarskie i popisy wokalne okraszone pięknym pokazem tańca z ogniowymi kulami zaprezentowanym przez uczennicę klasy I LO artystycznej. W szczawieńskiej szkole wiele się dzieje, zachęcamy zatem do zapoznania się z ofertą edukacyjną i przyjęciem naszego zaproszenia do dołączenia do grona uczniów naszej placówki. Stefan Okoniewski. 

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500