Aktualności

UWAGA! Skrócony czas pracy Starostwa.

Data opublikowania: .

W związku z upałami Starosta Wałbrzyski wprowadza skrócony czas pracy pracowników Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu w dniu 25 czerwca 2019 r.
W związku z tym urząd będzie czynny w godzinach 7:30 – 15.30.

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa.

Data opublikowania: .

Pod przewodnictwem Krzysztof Kwiatkowski - Starosta Powiatu Wałbrzyskiego odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa z udziałem przedstawicieli Policji, Straży Pożarnej, WOPRu i Służb Medycznych oraz Sanitarnych

Pożegnanie weteranów.

Data opublikowania: .

Wczoraj w Mieroszowie odbył się mecz Weteranów i zawodników koszykówki na wózkach Górnik Toyota Wałbrzych.

Weterani w Sokołowsku.

Data opublikowania: .

Wczoraj w Sokołowsku odbyły się towarzyskie rozgrywki siatkówki z udziałem Weteranów Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju z Polski i Mołdawii.

Odwołujemy upały

Data opublikowania: .

W związku z nadejściem frontu burzowego i spadkiem temperatury, Starosta Wałbrzyski odwołał skrócony czas pracy Starostwa Powiatowego.

Do końca tygodnia pracujemy krócej

Data opublikowania: .

W związku z upałami Starosta Wałbrzyski wprowadza skrócony czas pracy pracowników Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu od dnia 12 czerwca 2019 r. do 14 czerwca 2019r.

Z wizytą w Wojsku

Data opublikowania: .

Na zaproszenie Dowódcy 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej gen. dyw. Macieja Jabłońskiego, dzieci z Domu Dziecka "Catharina" w Nowym Siodle a także z placówki w Jedlinie Zdrój miały niebywałą okazję poznać wojsko od podszewki.

XII Turniej Rycerski „Giermek Mały Rycerz”

Data opublikowania: .

Na Zamku Grodno odbył się dzisiaj XII Turniej Rycerski dla Domów Dziecka oraz Ośrodków Socjoterapii i Ośrodków Wychowawczych, których gospodarzem był Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Walimiu oraz Powiat Wałbrzyski.

Dowódcy Wojska Polskiego w Starostwie

Data opublikowania: .

Na zaproszenie Starosty Wałbrzyskiego Krzysztofa Kwiatkowskiego i Zarządu Fundacji im. Księżnej Daisy w Wałbrzychu 6 czerwca gościli u nas żołnierze z 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej oraz dowódcy jednostek podległych.

Zobacz lepszą przyszłość

Data opublikowania: .

Dzieci przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej na terenie powiatu wałbrzyskiego wzięły udział w profilaktycznym programie pt.  „Zobacz lepszą przyszłość”.

Program wsparcia dla rodzin zagrożonych przemocą

Data opublikowania: .

Od 5 czerwca 2019 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu po raz kolejny będzie organizatorem programu korekcyjno - edukacyjnego skierowanego do osób uwikłanych w przemoc w rodzinie z terenu całego powiatu wałbrzyskiego.