Informacja w sprawie operatów technicznych

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Wałbrzychu informuje, że od dnia 15 lipca 2013 roku będzie przyjmował do zasobu tylko te operaty techniczne, które będą skompletowane zgodnie z Rozporządzeniem MSWiA z dnia 9 listopada 2011 roku. Wszystkie dokumenty wchodzące w skład operatu powinny być dostarczone luzem lub wpięte do teczki, tak aby łatwo można je rozdzielić do operacji skanowania.

Współrzędne pomierzonych szczegółów w układzie "2000" wraz z dołączonymi atrybutami (NR, X, Y, STB, 2RD, BPP) należy przesyłać mailem na adres punkty@powiat.walbrzych.pl Również kopie map do celów projektowych należy przesyłać mailem na powyższy adres. Poniżej zamieszczono plik zawierający skład operatu technicznego w zależności od rodzaju opracowywanej mapy.

wordSkład Operatu Technicznego

Wytworzył: SGN