Pan Daniel Sip

Pan dr n. med Roman Szełemej

Uchwała Nr XXXIX/57/06 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 21 sierpnia 2006 roku

Nadanie tytułu "Zasłużony dla Powiatu Wałbrzyskiego" Panu Danielowi Sipowi stanowi uhonorowanie zasług dla rozwoju Powiatu. Od chwili rozpoczęcia działalności gospodarczej Daniel Sip niesie pomoc i wsparcie instytucjom oraz indywidualnym osobom.

W miarę możliwości przekazywane są materiały budowlane, środki pieniężne oraz udzielana jest fachowa pomoc przy realizacji np. prac remontowych. Firmy zarządzane przez Daniela Sipa udzielały pomocy w postaci materiałów budowlanych dla szkół publicznych, domów dziecka oraz przedszkoli. Na długiej liście obiektów, które zostały odnowione przy bezinteresownym współudziale Daniela Sipa znajdują się także wałbrzyskie szpitale.