Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowy Urząd Pracy   Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Rzecznik Praw Konsumenta

Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych

Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych już za nami. Konferencja organizowana przez Fundację Rozwoju oraz Fundację Polski Kongres Gospodarczy odbyła się w pięknej Sali Teatru Zdrojowego w Szczawnie-Zdroju i była doskonałą okazją do zapoznania wszystkich obecnych uczestników z innowacyjnymi praktykami, jakie mogą realizować samorządy na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego lokalnych wspólnot. Jej głównym celem było zbudowanie owocnych relacji między przedstawicielami samorządów a przedsiębiorcami dostarczającymi technologie i usługi, co pozwoli na bardziej dynamiczny i efektywny rozwój polskich regionów.


Wśród gości honorowych byli obecni min. Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Sejmiku Województwa Dolnośląskiego - Tomasz Pilawka, Burmistrz Szczawna Zdroju – Marek Fedoruk, Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego w Wałbrzych – Piotr Zimnicki. Byli obecni również Radni Powiatu Wałbrzyskiego, oraz liczni goście z Warszawy.
Z tego miejsca dziękujemy bardzo organizatorom, wszystkim prelegentom, którzy brali udział w konferencji jak również Burmistrzowi Szczawna Zdrój Markowi Fedorukowi za pomoc w organizacji konferencji.

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Godziny Pracy Starostwa

  • poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30;
  • wtorek od godz. 7.30 do 16.30
  • piątek od godz. 7.30 do 14.30.
  • Nr telefonu na portiernię: 74 84-60-500