Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych

Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych już za nami. Konferencja organizowana przez Fundację Rozwoju oraz Fundację Polski Kongres Gospodarczy odbyła się w pięknej Sali Teatru Zdrojowego w Szczawnie-Zdroju i była doskonałą okazją do zapoznania wszystkich obecnych uczestników z innowacyjnymi praktykami, jakie mogą realizować samorządy na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego lokalnych wspólnot. Jej głównym celem było zbudowanie owocnych relacji między przedstawicielami samorządów a przedsiębiorcami dostarczającymi technologie i usługi, co pozwoli na bardziej dynamiczny i efektywny rozwój polskich regionów.

Wśród gości honorowych byli obecni min. Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Sejmiku Województwa Dolnośląskiego - Tomasz Pilawka, Burmistrz Szczawna Zdroju – Marek Fedoruk, Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego w Wałbrzych – Piotr Zimnicki. Byli obecni również Radni Powiatu Wałbrzyskiego, oraz liczni goście z Warszawy.
Z tego miejsca dziękujemy bardzo organizatorom, wszystkim prelegentom, którzy brali udział w konferencji jak również Burmistrzowi Szczawna Zdrój Markowi Fedorukowi za pomoc w organizacji konferencji.