Turniej Rycerski na Zamku Grodno

Mimo niesprzyjającej pogody po raz kolejny na Zamku Grodno spotkali sie uczestnicy potyczek rycerskich z Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii. Organizatorem turnieju rycerskiego jak co roku był Zespół Placówek Resocjalizacyjnych w Walimiu. Uczestnicy musieli się wykazać sprawnością i wytrzymałością fizyczną aby zasłużyć na tytuł rycerza i zaskarbić sobie względy damy.

W towarzystwie Pani Jolanty Omyły - Dyrektora ZPR w Walimiu otwarcia turnieju dokonał Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Pan Krzysztof Kwiatkowski. Wicestarosta życzył uczestnikom najlepszych wyników i dobrej zabawy.